Program

Onsdag d. 22. Jan kl. 00:00

Juniorklub
Juniorkreds, bibeltime

Onsdag d. 22. Jan kl. 19:00

Juniorklub

Bibeltime: Jacob bedrager---

Torsdag d. 23. Jan kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v. Teddy Sjælland

Torsdag d. 23. Jan kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Sodma og Gomora

Fredag d. 24. Jan kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Kristoffer Roager

Mødeleder:  Henning Iversen

Torsdag d. 30. Jan kl. 14:00

Børneklub
Torsdags klub, Abraham og Isak

Fredag d. 31. Jan kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Johannes Burgdorf

Mødeleder:  Martin Jefsen

Torsdag d. 06. Feb kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Løftet til Zakarias

Tirsdag d. 18. Feb kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Peter Olsen

Mødeleder:  Kjeld Roager

Onsdag d. 19. Feb kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Peter Olsen

Mødeleder:  Henning Iversen

Torsdag d. 20. Feb kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v.Peter Olsen

Torsdag d. 20. Feb kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Johannes døber fødes

Torsdag d. 20. Feb kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Peter Olsen i Gånsager

Fredag d. 21. Feb kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Peter Olsen

Mødeleder:  Martin Jefsen

Torsdag d. 27. Feb kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Johannes døber i ørkenen

Torsdag d. 05. Mar kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Elias

Fredag d. 06. Mar kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Mathias Nørager

Mødeleder:  Kjekd Roager

Torsdag d. 12. Mar kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Styrkeprøven på Karmel

Torsdag d. 12. Mar kl. 19:30

Kredsen
Møde v. "Åbne Døre"

Mødeleder:  Henning Iversen

Torsdag d. 19. Mar kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v. Peter Møller Schmidt

Torsdag d. 19. Mar kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Elias og Na`aman

Søndag d. 22. Mar kl. 10:00

Børneklub
Torsdags klubens forårsfest i missionshuset

Torsdag d. 26. Mar kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Påske

Fredag d. 27. Mar kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Teddy Sjælland

Mødeleder:  Kjeld Roager

Torsdag d. 02. Apr kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Opstandelsen

Torsdag d. 09. Apr kl. 19:30

Kredsen
Læsemøde m. Nadverfejring

Mødeleder:  Kjeld Roager

Torsdag d. 16. Apr kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Helligånden

Torsdag d. 23. Apr kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v. Ester Koefod

Torsdag d. 23. Apr kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Filip og den Etiopiske hofmand

Fredag d. 24. Apr kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Jesper Iversen

Mødeleder:  Henning Iversen

Torsdag d. 30. Apr kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Noas ark

Fredag d. 01. Maj kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Paul Anton Martinussen

Mødeleder:  Kjeld Roager

Torsdag d. 07. Maj kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Syndfloden

Torsdag d. 14. Maj kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v. Jens Jensen

Torsdag d. 14. Maj kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Den gældbundne tjener

Fredag d. 15. Maj kl. 19:00

Kredsen
Møde v.Kristoffer Larsen Gospelkids Agerskov medvirker

Mødeleder:  Henning Iversen

Torsdag d. 28. Maj kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Huset på klippen

Fredag d. 29. Maj kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Svend Åge Jacobsen

Mødeleder:  Martin Jefsen

Torsdag d. 04. Jun kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Den barmhjertige samaritaner

Torsdag d. 11. Jun kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, Det store festmåltid

Fredag d. 12. Jun kl. 19:30

Kredsen
Møde v. Niels Jørgen Højlund

Mødeleder:  Kjeld Roager

Torsdag d. 18. Jun kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde v. Egon Christensen

Torsdag d. 18. Jun kl. 16:00

Børneklub
Torsdags klub, afslutning i Mjolden

Torsdag d. 02. Jul kl. 14:30

Ældremøde
Ældremøde, sommer hygge hos Anita Hansen